לקוחות ממליצים

OUR CLIENTS

לקוחות ושותפים לדרך

TESTIMONIALS

לקוחות כותבים על העבודה שלי

יקיר גבאי (2)
הכרתי את דוד ברשת לגבי שדרוג לאתר שלי. חייב לומר שהבן אדם יודע מה הוא עושה. רמת שירות ומקצועיות גבוהה בשילוב של יצירתיות, עין חדה לשיווק ולעסקים.. בגדול כל מה שציפיתי ומעבר מבונה אתרים. ממליץ בחום לקחת שירות עם דוד.
יקיר גבאי
יועץ עסקי
תומר פרץ
דויד היקר! הייתי חייב לכתוב לך אחרי התהליך המטורף שעברנו ביחד. בתור בעל עסק דיגיטלי שרק בחיתולים שלו, לא היה לי מושג בכלל איך להכנס לכל העולם המשוגע הזה של השיווק, לא ידעתי מאיפה להתחיל מה צריך וחשוב לעשות ולא לעשות, ואז פגשתי אותך! ידעת בדיוק מה אנחנו צריכים לעשות, הסברת את זה בצורה הכי פשוטה ובגובה עיניים שיש. אין ספק שהעלת אותנו בכמה רמות, מודה לך מאוד, מי שיזכה בליווי שלך ירוויח! תודה אלוף 🔥
תומר פרץ
mabrooc ארגון אירועים
300063202_10221599781253478_737720001152949622_n
עבדתי עם המון בוני אתרים במהלך הדרך שלי. חלקם היו טובים יותר וחלקם היו טובים פחות, אבל בלי צל של ספק דוד בבייב היה הכי מקצועי, אמין, ישיר ומסודר שיצא לי לעבוד איתו. בנינו כבר 2 אתרים בעזרת השירות המדהים שלנו ואני בטוח שנמשיך לעוד כמה פרוקייטים מעניינים בקרוב. תודה רבה דוד מעריכים מאוד.
מתן דימרי
בעלים - סיילס קינג בע״מ.
unnamed
נתנו לו אתר מעוצב לבנייה הכל עבד מדהים ויעיל, הכל התקדם מאוד מהר, ממליצה
ליהי לוי
Miss Teen
דוידי לוי ממליץ על creizlerweb
דויד בבאייב אני חייב להודות לך על העבודה המדהימה שעשית מרוצה מאוד מהתוצאה הסופית ומהשירות תודה רבה על הכל אלוף❤️
דוידי לוי
DAVIDI LEVI BARBERSHOP
unnamed (9)
החוויה הטובה ביותר שקיבלתי עד היום, האתר היה הרבה מעבר למצופה, השירות כלל ליווי והדרכה צמודה ומקצועית מתחילת התהליך ועד סופו עם אוזן קשבת לכל רעיון או תוספת לאתר. מומלץ בחום!
דור אשכנזי
עו"ד דיני נזיקין

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להודות לך על בניית האתר של חברת כיוונים, אני כל כך התרשמתי מכל התהליך שעשית איתי.. מהאפיון של האתר, פתרון הבעיות, ההסברים הברורים שנתת לי על כל שאלה ששאלתי ובסופו של דבר בנית לי אתר שהוא חלון הראווה של העסק שלי........"

"ומי שרואה את הסרטון הזה כנראה בבחור בשם דיוויד , אני רוצה להגיד על דיוויד שבנה לנו את האתר, שהוא מקצועןןן ברמות על, אחד מהבוני אתרים הכי טובים שעבדתי איתם ואני עבדתי עם המון.. המון.. המון.. בוני אתרים בשנים האחרונות........"

לקוחות מספרים על העבודה שלי

"דויד בחור מדהים, בחור צעיר, בחור נמרץ. מקצוען ברמות מאוד מאוד גבוהות. הוא עשה את זה בחיוך גדול בכיף ובאהבה ואני מבסוט לאאלה מהתוצאה והאתר שיצא......."

"בדיוק עכשיו סיימתי פרויקט עם דויד שהוא בנה לנו דף נחיהת ממש יפה עבור ערוץ ילדים. העבודה עם דויד הייתה מעולה, אומר ועושה את הדברים בזמן, אני ימשיך לעבוד איתו בהמשך וממליץ......... "

"תוך שבועיים הוא העלה לי אתר ופתר לי את כל התקלות שהיו לי באתר בעבר שאף אחד לא הצליח לפתור ואחרי שעברתי כמה וכמה מתכנתים הגעתי לדויד והייתי סופר מרוצה, התחילו להחמיא לי על האתר באופן קבוע לקוחות וכל מי שנכנס........ "

"אחרי התהליך המטורף שעברנו ביחד, בכלל בתור התחלה כבעל עסק דיגיטלי חדש שלא מבין מה זה העולם המשוגע הזה של שיווק, ואז פגשנו אותך ידעת לכוון אותנו בדיוק מה התהליך, מה עושים.. שיפרת את העסק בכמה רמות אין ספור תודות אני בטוח ש......... "

"אני רוצה להמליץ על דויד היקר שעזר לי לבנות דף נחיתה סופר נגיש ומדוייק לקהל שאני עובד איתו......... "

Scroll to Top