פרויקטים שיצרתי

תיק עבודות בניית אתרי תדמית | אתרי eccommerce | דפי נחיתה
"ניב דיגיטל" קמה על מנת לעזור לאנשים להפוך את הידע שלהם לנכס. גייסנו את המומחים הטובים ביותר בישראל, על מנת לקחת אנשים שיש להם ידע איכותי שיש מי שמוכן לשלם עליו, ולהפוך אותו למוצר מידע, בסטנדרט גבוה, עם תהליך שיווק מדויק ואיכותי שתכליתו לייצר ולהגדיל הכנסות.
פירוט על הפרויקט: אפיון אתר של כ – 5 שעות, פגישות זום שבועיות מול הלקוחות של כ 45 דק', כ 300+ מוצרים דינאמיים, עם ווריאציות מורכבות, כ 50+ קטגוריות, סינונים מתקדמים ופילטרים למוצרים, סליקת ביטקוין + מטבעות קריפטו, סליקת פייפאל, איזור משתמש ללקוחות. ועוד..
נעים מאוד, אנחנו חברת פיוצ'ר (FUTURE) תכנון פיננסי. מתכננים את העתיד הפיננסי שלך, בפשטות – כדי להשיג את מטרות החיים שלך. ליווינו כבר למעלה מ-270 שכירים עצמאיים ובעלי עסקים בישראל, מגילאי 25-50, אל עבר העתיד הכלכלי שחלמו עליו, בעזרת שירות אובייקטיבי, אמין, מקצועי ואיכותי.

פירוט על הפרויקט: אפיון אתר מלא של 30+ עמודים בעיצוב והתאמה אישית מלאה לפי בקשות הלקוח. פיתוח מחשבון פיננסי ע"י מתכנן צד שלישי, פיתוח שאלון דינאמי, עיצוב מותג אחיד.

ARMA GIDEON company is dedicated to being the best export partner for Israeli companies in this sector, by focusing on distributing and marketing their products in regions with security needs.

פירוט על הפרויקט: אפיון אתר, עיצוב לוגו, אפיון בין שעתיים ל 3+ שעות, כ 6 מפגשי זום עם הלקוחות, ליווי וייעוץ בתהליך העיצוב, הפיתוח והפרסום. פיתוח 10 שעות בקוד JS, פיתוח ממשק פתיחת חשבון, כניסה לחשבון וניהול משתמש באתר, חסימת גישה לתוכן ספציפי למשתמשי האתר המחוברים לאתר בלבד. כ 11 עמודים בעיצוב, התאמה אישית בהתאם למיתוג החברה. סך העבודה כ 60+ שעות פיתוח.

מאור מניב גלובל מתמחה בשיווק נדל"ן למען עתיד פיננסי סולידי לרוכשים. החברה מתמחה בשיווק נדל"ן באזורים מתפתחים באירופה. החברה פיתחה מתודולוגיה לבחינת כדאיות העסקה, המבוססת על בחינת מספר רב של פרמטרים מרמת המדינה העיר, היזמים ועד לרמת תוכנית עסקית מפורטת להחזר הרכישה. פירוט על הפרויקט: אפיון אתר בעל 18 עמודים בעיצוב והתאמה אישית. שדרוג אתר ישן לאתר חדשני, מעוצב ומותאם לשנת 2023.

ת.מ.ב מערכות מייבאים עבורך את המנופים הטובים בעולם עם שירות מקצועי ודאגה לרכב שלך מהמומחים שלנו מתקינים ותיקים ומנוסים התקנת וקבלת הרכב לאחר הדרכה תוך שעות ספורות.


פירוט על הפרויקט: אתר איקומרס למכירת כיסאות גלגלים ומנופים בעל 13 עמודים בעיצוב והתאמה אישית. אפיון מקצועי לאתר והתקנת תבנית עיצובית שנבחרה יחד עם הלקוח. חיבור למערכת סליקה וחיבור אוטומציה עם מערכת webhook ותוסף צ'אט וואטסאפ אונליין דרך האתר.

NESW Global has set itself the goal of taking the small-scale gold mining (ASGM) sector in Africa and adapting it to the 21st century by building a sustainable ecosystem for environmentally conscious gold mining while integrating renewable energy technologies and sustainable planning of gold mines.

פירוט על הפרויקט: אפיון ופיתוח אתר תדמית עם 8 עמודים בעיצוב והתאמה אישית ורספונסיבית. חקר מתחרים והשראה מאתרים מתחרים מגוונים מהתחום. חיבור ארנק דיגיטלי Metamask, פיתוח ווידג'ט קוד להצגה של מחיר הזהב העולמי בלייב באופן מתעדכן באתר.
חברת כיוונים מספקת לארגונים הדרכות בטיחות איכותיות, במטרה להוביל שינויים בתפיסת הבטיחות בקרב מנהלים ועובדים ולהפחית את מספר התאונות ואת כמות הנפגעים בהן.

פירוט על הפרויקט: לחברת כיוונים היה אתר וותיק על פלטפורמה לא מעודכנת, לא רספונסיבי ולא מעוצב. ביצענו אפיון אתר מלא עם הלקוחה, עברנו על התוכן שייכנס בכל 29 העמודים, והתדלנו לאפיין את עיצוב האתר לפי האופי של החברה (כבקשת הלקוחה) בניית סקיצה בסיסית שחור לבן לאתר ולאחר מכן פיתוח של אתר התדמית עם 29 עמודים בעיצוב והתאמה אישית.
בית הספר לריקוד Beat To Dance בפתח תקווה נפתח במטרה להוביל תלמידים רבים למטרות שלהם. עברו בסטודיו הזה כבר יותר מ-200 תלמידים מקסימים ושאוהבים לרקוד ואף יותר!

פירוט על הפרויקט: אפיון ופיתוח אתר תדמית עם 11 עמודים. עיצוב והתאמה אישית של האתר בהתאם לבקשות הלקוח לאחר בדיקה מעמיקה של אתרים שונים בתחום מחו"ל ולקיחת השראה עיצובית.
פיינטבול ג'ונאס מספק חוויה ייחודית שמשלבת 6 פרמטרים חשובים. התניידות לפי בחירת הלקוח, מבלי שהלקוח יצטרך לנסוע למרחקים. מחירים חסרי תקדים, והזולים בארץ. מגוון של אופציות למשחקי לחימה. ציוד הכי חדשני שקיים בעולם. מדריכים בוגרי יחידות קרביות ובטיחות מלאה ומקיפה.

פירוט על הפרויקט: עסק שהוקם ללא נוכחות בדיגיטל, ביצענו אפיון אתר להבין את העסק ואת השירותים. פיתוח אתר תדמית של 4 עמודים, קצר קולע ומניע לפעולה בדיוק כמו שהלקוח ביקש. האתר מעוצב כל כולו בתאמה לקהל היעד, בסגנון עיצוב צעיר, צבאי, חווייתי וצבעוני. מכניסים את הגולשים לחוויה כבר בעת הגלישה באתר.
מיזם 'מפגשים עם זמר עברי' הוקם עבורכם. הדבר שעושה לזמר עברי הכי כיף על הנשמה הוא פשוט לפגוש אתכם, אוהבי המוזיקה הישראלית – במסגרת מופעי זמר עברי ברחבי הארץ, כזמרות וזמרים בחבורות הזמר ובמקהלות שלנו, ובפרויקט הקתדרה לזמר עברי, ה'בייבי' החדש שנולד לזמר עברי בתקופת הקורונה.

פירוט על הפרויקט: שדרוג אתר וותיק, לא מעוצב ולא רספונסיבי, שלא עודכן כעשור ופותח על פלטפורמה מיושנת ולא נוחה. ביצענו אפיון מלא עם הלקוח והבנו את הנקודות שחשובות לו. הקמנו אתר תדמית חדשני של 8 עמודים, מודרני, נוח למשתמשים, שמצגי את העסק ואת השירותים שלהם (המופעים ועוד..) בדיוק בצורה שבה הם רצו להציג. חיבור ל google analytics, pixels, ולתוסף hotjar.
בקליניקה הפרטית של אביהו קוזי הוא מעניק אבחון מקצועי, טיפול מעמיק וליווי צמוד מהרגע שרגלם של המטופלים שלי דורכת בקליניקה, ועד שהם משחררים בחיוך את הכאב בעזרת רפואה סינית.

פירוט על הפרויקט: אפיון טכני ועיצוב לדף נחיתה קיים, ומדף נחיתה לפיתוח ועיצוב אתר של 12 עמודים שמציגים את העסק ואת מוצרי העסק בדרך נוחה מעוצבת ונוחה לגולשים.
לורה פלדמן. כאן כדי לעזור לך להגדיר את הסגנון האישי שלך כדי שתוכלי לבנות מלתחה לבישה, מלאה באאוטפיטים שאת אוהבת, שמתאימה לאורח החיים שלך ותגרום לך להרגיש בטוחה. במטרה לפתוח את הארון בכל בוקר, להתלבש ולהיראות בגרסה הטובה ביותר שלך, ללא קשר לתקציב, או למבנה גוף.

פירוט על הפרויקט: אפיון ופיתוח אתר חדש, נקי, נעים, מותאם בעיצוב ובצבעים לקהל היעד הנשי. את תדמית של כ 17 עמודים, שורת חיפוש דינאמית באתר.
ערוץ מאיר לילדים הוא אתר ערכי וחינוכי ברוח מכון מאיר והרב קוק זצ”ל. הערוץ הוקם בשנת תשס”ז (2007). הערוץ מפיק ומשדר מגוון תכניות מקור איכותיות, ערכיות וחינוכיות, מתוך מטרה להרבות אהבה ואמונה ולספק לילדי ישראל תוכן ערכי ותורני, בצורה המקצועית ביותר.

פירוט על הפרויקט: הדף הוקם במטרה להיות מקודם בקמפיינים ppc בפלטפורמת פייסבוק. בשיתוף עם ברק לנדאו מקדם ppc מוסמך בפלטפורמת facebook, ביצענו אפיון שיווקי, אפיון עיצובי וטכני לדף הנחיתה. ביצענו עיצוב סקיצות בתוכנת Figma למסכי דסקטופ ומובייל. פיתחנו את העמוד וקידמנו אותו בקמפיינים שהביאו כ 11,000 נרשמים לערוץ מאיר.
protrain אימוני כושר פיתח שיטה שעזרה למעל 100 גברים בישראל להשיג גוף חטוב ומלא באנרגיה!

פירוט על הפרויקט: בשיתוף עם יניב שמואל מקדם PPC וקופירייטר. ביצענו אפיון שיווקי 360 לעסק, אפיון אוואטר והבנת קהל היעד, אפיון דף נחיתה, בניית סקיצה ראשונית למסכי מובייל ודסקטופ, בניית סקיצה עיצובית לפי שפת המותג בתוכנת Figma, בניית ועיצוב דף הנחיתה בפלטפורמת וורדפרס והטסנו אותו לקמפיינים ppc בפייסבוק שהביאו הכנסה של כ 20,000 על הוצאות של כ 4,461 ש"ח. ROI: 4.487

הוצאה

0

הכנסה

0

ROI

0

S.E.A Clinic
המרכז ללימודי רפואה אסתטית לרופאים

פירוט על הפרויקט: בניית 2 דפי נחיתה ל sea clinic. אפיון טכני ועיצובי. פיתוח הדפים בעיצוב ייחודי שנבחר ואופיין יחד עם הלקוח.

S.E.A Clinic
המרכז ללימודי רפואה אסתטית לרופאים

פירוט על הפרויקט: בניית אפיון ועיצוב דף נחיתה נקי ומיוחד. קצר וקולע בהתאם לקהל היעד ומטרת העמוד.

EDEN מעניקים אפשרויות רחבות לבחירה והזמנת כל מה שדרוש בתקופת אבל, החל מהעברת הנפטר באמבולנס, דרך סידורי קבורה- הכנת מודעות אבל, ארגון שבעה כולל קייטרינג, השכרת ציוד והקמת אוהלי אבלות, זרי אבלות ועוד ולבסוף הנצחה ומצבה – כולל הזמנת מצבה במגוון אפשרויות עיצוב אישיות.

פירוט על הפרויקט: אפיון ועיצוב דף נחיתה חדש, קצר, קולע, נקי ומניע לפעולה.

בעל ניסיון של 20 שנה בתחום העיצוב שיער לגברים וילדים ובעל אקדמיית בוטיק לתספורות מזמין אתכם להנות משירות vip וללמוד את כל השיטות המתקדמות ביותר בתחום barbershop

בשיתוף עם מקדם ppc וקופייטר שיווקי מוסמך ומקצועי – יניב שמואל. עסק בלי נוכחות בדיגיטל שביצענו לו אפיון טכני לעמוד, אפיון עיצובי וחקר שוק, בניית סקיצה מקצועית של העמוד. פיתוח על העמוד והעלאתו לאוויר. אפיון שיווק לעסק, בניית וניתוח קהל יעד אוואטר, עיצוב מודעות שיווקיות, קידום PPC בפייסבוק.

La Papino קייטרינג לאירועים חיבור של טעמים תפריט חלבי וטבעוני בהתאמה אישית אתם תדאגו לאורחים, אנחנו נדאג שלא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם. שולחן שופע בטעמים מיוחדים בתקציב שלכם.

פירוט על הפרויקט: אפיון ועיצוב דף נחיתה חדש, קצר, קולע, נקי ומניע לפעולה.

את המיזם הקימה ליהי לוי, יזמית, "בת ממשיכה וגאה" לאב מוביל בתחום ההתפתחות האישית כבר למעלה מ20 שנה ולאחר מחקר אישי של שנים מתוך החוסר ביטחון והקשיים הרגשיים שהיא התמודדה איתם כנערה.

אפיון העמוד מול הלקוח, עיצוב בהתאמה אישית לפי סקיצה מדוייקת, בניית העמוד ועיצוב העמוד בפועל.

Scroll to Top