5 הסיבות המוכחות שעוד לא שמעת, האם אתר יגדיל את העסק שלי?

היתרון ה 1:

אם אתה לא שם אתה לא קיים..

בן האדם הממוצע נמצא באינטרנט כ 190 דקות בכל יום.. לרוב זה יהיה המינימום,

אני מאמין שאתה מתסכל על הנתון הזה ואומר שהזמן שאתה מבלה באינטרנט הוא כנראה כפול מזה.. או במקרה שלי (שזה המקצוע שלי) אני נמצא באינטרנט פי 5 מהנתון הזה.

ולפי נתונים סטטיסטיים כ 75% מהצרכנים אומרים שהם יגבשו דעה לגבי חברה ואמינותה רק על סמך האתר שלה, לכן משתלם להשקיע בעיצוב אתרים טוב.

 

 

היתרון ה 2:

בניית אמינות ותדמית באונליין, מה אנשים מוצאים כשהם מחפשים אותך בגוגל?

הנתונים באונליין אומרים עד 60% ממשתמשי הסלולר יוצרים קשר עם עסקים מגוגל ולפחות 63% מהצרכנים משתמשים באתר של העסק כדי למצוא אותו וכדי לפנות אליו לעומת כל המקורות האחרים..

אחת הסיבות הכי חשובות לבניית אתר איטרנט לעסק שלך הוא הגברת האמינות כלפיי המותג שלך, סביר להניח שעסקים מהתחום שלך מציעים שירות דומה לשלך ואחת הדרכים שבעזרתן תוכל להתבלט מהם היא בעזרת אתר אינטרנט שנראה טוב ומעביר מידע איכותי לצרכנים.

דרך האתר אתה מייצג את המותג שלך, את השפה המיתוגית והעיצובית של העסק, והלקוחות יכולים לראות ולהבין מה אתה מייצג, וזה בפניי עצמו מגדיל את הסיכויים שלהם לקנות דווקא ממך.

 

 

היתרון ה 3:

אתר איכותי יגדיל את ההכנסות שלך

אבל מה זה אומר אתר איכותי, עיצוב טוב? היררכיה נכונה? כתיבה שיווקית נכונה? אז התשובות היא כן, כן וכן! אתר איכותי יכול להגדיל לכם את ההכנסות באופן ישיר וגם באופן עקיף.

נתחיל מזה שכל אתר חייב חווית UXUX מושקעת ואיכותית באתר שלו כדי שהאתר יקודם וימשוך אליו משתמשים, חווית UXUI איכותית תגרום לגולש שלך להישאר יותר זמן באתר, תגרום לו לתפוס את המותג שלך כאיכותי ואמין יותר, ויהיה לו קל מאוד לעשות הפעולה שלמטרתה הוא נכנס לאתר – הרשמה, קנייה, השארת פרטים וכד'..

בזכות חווית עיצוב וחווית ממשק (UXUI) מוצלחים אנחנו יוצרים קידום SEO בפני עצמו, בגלל שאנשים שנכנסים לאתר, שוהים בו זמן רב, קוראים את התוכן שלו, נוח להם לקרוא, נוח להם לנוע בין עמוד לעמוד, האתר מותאם לקהל היעד מבחינת העיצוב והממשק ולכן המשתמש יעדיף להישאר שם וגוגל מבינה שכאשר אחוז גדול הגולשים שנכנסים לאתר שלך ולא יוצאים ממנו, כנראה שהאתר הזה איכותי, כנראה שצריך לקדם אותך למקומות שיותר גבוהים של החיפוש בגוגל כי אתה נותן ערך וחוויה איכותית לגולשים שלך.

ואם לשלב בזה פעולות קידום באתר שלך כמו מילות מפתח, כתיבת מאמרים לקידום אורגני, הגברת מהירות טעינת העמודים, קישורים חיצוניים וקישורים פנימיים האתר שלך יטוס בטווח הארוך למעלה ולמעלה עד למקום ה 1 בגוגל בתוצאות החיפוש של מילות המפתח בתחום שלך!

וזה מה שיגדיל את העסק שלך ואת מספר הפניות באופן משמעותי, תלוי גם באיזה תחום אתה נמצא, אם העסק של הוא פיזי או גלובאלי.. אם אתה עסק פיזי רק אנשים מהסביבה שלך ייחשפו לאתר שלך.. אבל את זה כבר כדי לבנות לעומק.

 

 

היתרון ה 4:

איך אתר חוסך לך סוכן מכירות ושירות לקוחות?

אתר יכול להפוך להיות סוכן המכירות הכי טוב של העסק שלך ולרוץ על אוטומט ברגע שהוא בנוי נכון ומקודם נכון. הרבה עסקים מקבלים שיחות מלקוחות מתעניינים או לקוחות קיימים ששואלים שאלות לגבי השירותים שלך, לגבי מיקום שעות פעילות ועוד.. ברגע שיש לך אתר אתה יכול להזין בו את כל התשובות לשאלות שיענו ללקוח שלך על השאלות שלו מראש, אפשר לעשות את זה בעזרת עמוד תפריט של 'שאלות תשובות'.. ובעזרת זה להקטין ולהפחית את השיחות בוואצאפ, השיחות טלפון, המיילים ובזבוז הזמן הזה על שירות לקוחות ידני.

ולהתחיל להשקיע את השעות שהתפנו לך על הצמחת והגדלת העסק והמותג שלך! חוץ מזה שזה עוזר גם בעיקר ללקוחות שלך וחוסך להם השקעה יתרה, גם ככה אנחנו כבר שהצרכנים היום חסרי סבלנות ובשני קליקים יכולים לעבור ל 5 אתרים מתחרים בגוגל.. בגלל אנחנו רוצים להקל עליהם כמה שיותר ולאפשר להם לקבל את המענה והתשובות לכל השאלות שלהם.

 

היתרון ה 5:

למה הרשתות החברתיות לא מספיקות בשביל מותג ועסק איכותי?

לכל עסק יש שירותים מסוימים שהוא מוכר, יש עסקים שמוכרים מוצרים כמו, ייעוצים, פגישות, הרצאות.. ויש עסקים שמוכרים מוצרים פיזיים! שניהם חייבים להיות באונליין ושניהם חייבים להציג את המוצרים שלהם בצורה מעוצבת, סקסית, נוחה למשתמש לקנייה, עיצוב שמבליט את המותג שלכם.. ועל הדרך לאסוף דאטה על ההתנהגות של הגולש בחנות אתר שלך!

למי שיודע או לא יודע, היום יש לאינסטגרם את ה"אינסטגרם שופינג".. ולפייסבוק יש את ה"פייסבוק שופס".. סבבה, זאת הזדמנות מעולה לפתוח עוד ערוצי תנועה לשירותים/ מוצרים של העסק שלך.. אבל וזה אבל גדול.. חשוב להבין גם את היתרונות ואת החסרונות שלהם..

החסרונות הן שפייסבוק ואינסטגרם עוד לא נותנות לנו דאטה על הגולשים שקונים דרך החנויות אונליין שלהן.. ובגלל זה אנחנו לא יכולים לשפר תהליכים, לעשות לוקאלייק, או לעשות להם טרגוט ורימרקטינג.. ובגלל זה, זה מבאס..

עוד חסרון.. מלא מלא הסחות דעת.. אנשים נכנסים לפייסבוק דבר ראשון כדי לצרוך תוכן בשעות המתות של היום, אבל כשהם חמים או פושרים למוצר או שירות מסוים לאן הם הולכים..? נכון, לגוגל. ומה הם צריכים למצוא בגוגל? נכון, את האתר שלך ואת השירות שלך!

פייסבוק ואינסטגרם זה מצוין כמקורות תנועה משלימים ושעסק שלכם הופך למותג מוכר, אנשים גם ייכנסו כדי לצרוך בסושיאל מדיה ספציפית ואת התוכן שלכם, אבל כדי להגיע לרמה הזאת נדרש הרבה מאוד זמן ועבודה נכונה ומאוד ספציפית ביצירת התוכן ובמיתוג!

כשאתם פותחים עוד מקור תנועה שזה אתר.. אתם פותחים ערוץ חדש לשיווק גם בגוגל ADWORDS, גוגל שופינג וכמובן SEO.

הגולש מגיע הרבה יותר חם לאתר, הוא מוכן לקרוא, הוא נכנס לתוך פלטפורמה שהיא כל כולה שלכם ובבעלותם, חשוב להבין עד כמה זה משמעותי

דמיינו לעצמכם, אתם עכשיו נכנסים לאמזון או פייסבוק, כל הפלטפורמה היא בבעלות של מותג אחד והוא עושה איתכם כל מה שהוא רוצה.. הוא מראה להם התראות בנקודה אדומה כדי שזה יהיה הדבר הראשון שתלחצו עליו, הוא מראה לכם פרסומות מותאמות לתוכן שאתם מחפשים וצורכים ולכן אתם גם תתעניינו בהם, והוא מראה לכם תכנים שמותאמים לכם, לגיל שלכם, למין שלכם ולתחומי העניין שיצרתם בפייסבוק.. (כן וזאת רק ההתחלה)

אז, אין לכם שליטה מלאה בהתנהגות הגולש בפייסבוק כשהוא נכנס לדף העסקי שלכם.. שום שליטה!

דמיינו לעצמכם מה זה להיות בעלים של אתר אינטרנט שכולו בבעלותכם, שיש לכם דאטה על כל גולש שנכנס לשם – בעזרת חווית משתמש, עיצוב נכון, מילות מפתח, מבנה נכון של האתר ו SEO.. אתם שולטים ומודעים להתנהגות הגולש ממש כמו שפייסבוק עושה לנו!

מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לבעלי עסקים שרוצים להקים אתר. עכשיו זמין להורדה ללא עלות!!

הסרטונים האחרונים בערוץ היוטיוב​

נגן וידאו
נגן וידאו