שירותים

הצטרפו אלינו ונטיס את העסק שלך להיות מותג במימדים חדשים

השירותים שלנו

פיתוח אתרי תדמית

בניית ועיצוב אתרי תדמית לעסקים מכל הסוגים, בכל סוג עיצוב או מבנה שתבחרו. אפיון אתרים מקצועי טכני ושיווקי, מחקר אתרים מתחרים.

פיתוח אתרי ecommerce

בניית ועיצוב אתרי חנות פשוטים ומורכבים לכל סוגי העסקים. לכל סוג או סגנון עיצוב שדרוש לכם, עמודי מוצר מותאמים אישית, ניהול מלאי באתר סליקה, משלוחים וכו'..

בניית דפי נחיתה

בניית ועיצוב דפי נחיתה לעסקים. אנחנו מאפיינים את שפת המותג, צבעי הלוגו, השפה השיווקית של העסק שלכם ומאפיינים דף נחיתה קולע, ממוקד ומעוצב ברמות הכי גבוהות שישי במטרה להביא לידים.

עיצוב UXUI

פגישות אפיון, אפיון הצרכים של המותג, רכיבים, מטרות, קהל היעד,מחקר מתחרים, מחקר שוק. בניית וגיבוש קונספט ועיצוב הממשק הרלוונטי.

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים בתוכנת figma | adobe xd. פגישות אפיון הצרכים של העסק, המטרות, המתחרים וכו'.. בניית מפת אתר, בניית ועיצובי מסכי מובייל, דסקטופ וכד'..

פיתוח אתרים מורכבים

אפיון ופיתוח אתרים מורכבים לעסקים. אתרים שמשלבים פיתוח בשפות קוד כגון js | css | html ועוד.. ושימוש בתוספי פרמיום לאתרים כגון: אתרי פורטל, אתרי חנויות, אתרי אינדקס, אתרי קורסים, וכד'..

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי לעסקים כולל עיצוב לוגו, אפיון מיתוגי לעסק, אפיון שיווקי לעסק, עיצוב באנרים, מודעות, פוסטים, פרופילים, כרטיסי ביקור, רולאפים וכו'..

תחזוק אתר חודשי בעלות מזערית

תחזוק אתר חודשי בעלות מזערית לאתרים קיימים. במטרה לשמור על אתר מתפקד, מעודכן, משודרג, מאובטח, ללא תקלות, ללא בעיות, ללא ספאם, וללא שגיאות.

בנק שעות חודשי לתחזוק אתר מורכב

בנק שעות חודשי לתחזוק אתר כולל בנקי שעות של בין 2 - 10 שע' חודשיים לתחזוק אתר חודשי שכולל ניהול תוכן, עדכון תוכל, ניהול מוצרים, עדכוני טקסטים, עדכוני קופונים והנחות וכד'..

אם הגעתם עד לכאן, זה אומר שאתם רוצים להשתדרג באתר ממותג ומעוצב לעסק שלכם

תקליקו על הקוביה הרלוונטית לשירות שאתם מחפשים. אנחנו מבטיחים שתקבלו מידע מדוייק וחד שיחסוך לכם להיכנס לעוד 100 אתרים לפחות!

פיתוח אתרי תדמית לעסקים

אם העסק שלך עוד לא נמצאת אונליין, אז הגיע הזמן! הנכס הדיגיטלי המניב ביותר שיכול להיות לעסק זה אתר איכותי, נוח לגלישה, ממותג וטכנולוגי.

אנחנו מפתחים אתרים לעסקים בתאמה אישית מלאה, עיצוב גרפי, אפיון, אנימציות, גרפיקות, קהל היעד, מחקר מתחרים, סקיצות וגם ניתוח סטטיסטיקות.

במטרה להגדיל את מספר הלידים, לספק ללקוחות שלך פלטפורמה נוחה להתעניינות בעסק שלך, למתג את העסק שלך, לתת ללקוח נוחות קנייה ולהביא תנועה חדשה של לקוחות מגוגל שלא הכירו אותך עד היום.

פיתוח אתרי eccommerce לעסקים

איזה בעל עסק לא רוצה עובד שנותן שירות ומוכר שירותים ומוצרים 24/7 וכל זה ללא שכר. ברוך הבא לעולם החנויות הדיגיטליות. המקום שבו אתה יכול לגדול ולהגיע לפוטנציאל מכירות שלא הכרת עד היום.

ללא שכירות, ללא עובדים, ללא מחסנים, בלי שעות פתיחה, וללא מגבלת כניסות לחנות פיזית או מיקום פיזי כזה או אחר. להגדיל את פוטנציאל החשיפה לעסק ולחנות שלך לאלפי ומאות אלפי אנשים חדשים דרך האינטרנט.

בגוגל יש כ כ 8.5 מיליארד חיפושים ביום, לפי ההערכות האחרונות מכירות במסחר האלקטרוני העולמי יגיעו לסכום בדיוני של כ – 58.74 טריליון דולר עד שנת 2028. אנשים חיים אונליין, בכל שנייה בכל העולם כמה עשרות אלפי אנשים מבצעים קנייה דרך אתר.

בניית דפי נחיתה

דף נחיתה נועד בשביל מטרה אחת. המטרה משתנה בין עסק לעסק. אך העיקרון תמיד נשאר. דף נחיתה מיועד להעביר מידע, סיפור, מסר חד ומדוייק שמיועד לגרום לגולש להבין למה השירות/ המוצר/ הפתרון שלך הוא הפתרון הטוב ביותר עבורו כאן ועכשיו.

דף נחיתה מיועד לקידום ממומן, קידום אורגני, קידום בקרב רשימת תפוצה או קהילה מסוימת. יש לנו מספר שניות בודדות לתפוס את העיניים ותשומת לב של הגולש כשהוא נכנס לדף ואת זה אנחנו עושים דרך עיצוב יצירתי, איכותי ומוכר, וכתיבה שיווקית מניעה לפעולה.

המטרה לייצר דף עם הנתונים המדוייקים ביותר שיביא זרם של לידים איכותיים וחמים באופן קבוע בכל קמפיין ובכל מסר שיווקי אחר.

פיתוח אתרים מורכבים

תהליך בניית אתרים מורכבים שונה מתהליך בניית אתרי תדמית פשוטים. אתרים מורכבים דורשים אפיון הרבה יותר ארוך, מחקר מעמיק יותר, שעות פיתוח רבות יותר, כלים ותוספים מתקדמים ומורכבים יותר.

אתרים מורכבים כמו אינדקס, אתרי איקומרס גדולים, פורטלים, אתרי קורסים דיגיטליים, מרקט פלייס. אתרים בסדר גודל כזה דורשים יכולות פיתוח בשפות קוד, ידע רב בעשרות עד מאות תוספי וורדפרס, הבנת ממשק, הבנת חווית משתמש UXUI.

המטרה ליצור פלטפורמה נוחה למשתמש, עיצוב יצירתי ומודרני, פתרונות אוטומציה, לתת מידע ומענה אוטומטי לכל שאלה במגוון דרכים חדשניות, פעולות טכנולוגיות ושיווקיות באתר להגדרת יחסי המרה ובכך לחסוך זמן על שיחות ושירות לקוחות טלפוני ומצד שני גם להגדיל מכירות ופניות של לקוחות פוטנציאליים.

עיצוב UXUI

UX זה USER EXPERIENCE חווית משתמש. פיתוח הצד הפסיכולוגי של הפרויקט, של הממשק. תהליך הגלישה באתר, מה קורה אחרי כל פעולה וכל קליק באתר, מפת האתר. UX הוא בעצם השלד של האתר שלנו שבעזרתו הכל רץ ונראה מסודר ונוח.

ו UI זה USER INTERFACE חווית ממשק. זה בעצם הגוף החיצוני שעוטף את השלד. העיצוב הגרפי של האתר, הצבעים, הפונטים, הגרפיקות, אנימציות, הנפשות, אייקונים ועוד.. מדובר בכל הצד הוויזואלי של כל חלק באתר.

לבנות תהליך ידידותי למשתמש. יוטיוב, פייסבוק, אפל, טיקטוק, הפלטפורמות האלה הם בעלות חווית המתמש הטובה בעולם, וזה לא סתם ככה. מאפיינים, מעצבים ומנהלים את חווית המשתמש בפלטפורמות האלו צוותים ומחלקות שלמות של מומחים.

המטרה ליצור חווית משתמש נוחה, ממותגת, איכותית, שמשאירה את הגולש כמה שיותר זמן באתר שלנו, ו"מבשלת" את הגולש עד לסליקה של מוצר או כמה מוצרים.

עיצוב אתרים

באינטרנט יש כ 1.8 מיליארד אתרים כ 200 מיליון מהם פעילים. יש עשרות אם לא מאות אלפי סגנונות עיצוב, פונטים, פיצ'רים, שילובי צבעים, מבנים של אתרים, היררכיות וכו'.. כל אתר הוא ייחודי. בתהליך בניית אתר אנחנו רוצים להבין איזה סוג אתר אנחנו רוצים, איך הוא ייראה, איך יהיה מעוצב, איך יהיה מסודר. לפי שאנחנו נתחיל לפתח אותו בפועל.

אפיון, מחקר שוק ועיצוב סקיצה נותנת לך (הדמיה גרפית) של האתר לפני תהליך הבניה והפיתוח שלו. הסקיצה נבנית ע"י מעצבת גרפית מקצועית בתוכנת עיצוב הגרפי הכי מתקדמת בעולם נכון להיות Figma (מבית Adobe).

המטרה של הסקיצה היא לתת לבעל העסק לראות ולהתרשם מהתוצאה הסופית שאנחנו שואפים להגיע אליה לפני שנעשתה בנייה טכנולוגית של קוד ואתר. בשלב הסקיצה ניתן לעשות מגוון שינויים, התאמות, לשאול שאלות, לבקש בקשות ובכך להביא את הפרויקט להיות אחד לאחד מה ששאפנו להשיג.

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי לעסק שלך מתבטא באינספור יתרונות שיווקיים. כל עסק לא משנה אם פיזי או דיגיטלי חייב להיות מצוייד במיתוג גרפי ושיווקי. העין שלנו מכורה לעיצוב, אנחנו פוגשים את העיצוב בכל פינה שרק נסתכל עליה, בין אם בפרסומות ומסרים שיווקיים או כל מוצר פיזי שנראה סביבנו עוצב ע"י מומחה.

עיצוב גרפי תומך בבניית מותג, בבניית שפה שיווקית לעסק, שפה שיווקית שהלקוחות שלכם יכירו, לוגו שהלקוחות שלכם יכירו ויסמכו עליו. העיצוב מאופיין בהתאמה אישית לשפה של העסק, קהל היעד שלו, המיקום שלו, המסר שלו.

המטרה לייצר שפה שיווקית וגרפית שתיצור לנו מותג חזק ועוצמתי, עם מסר שיווקי שפוגע בקהל היעד, מייצר יותר התעניינות במותג שלך ומגדיל את מספר הפניות, וזמן השהייה במדיה החברתית או האתר של העסק שלך.

Pro

תחזוק טכני וניהול תוכן לאתר

39.90 /חודש
עדכון תוספים
שדרוג גרסאות
ניקוי cache
תיקון באגים
תמיכה ומענה לשאלות
אבטחה נגד ספאם
גיבוי האתר
הזנת ועדכון תוכן בסיסי
הזנת ועדכון תוכן בכמות גדולה
ניהול חנות ומוצרים

VIP

תחזוק טכני /ניהול תוכן /ניהול מוצרים ועוד.. לאתרים מורכבים

790 /חודש
עדכון תוספים
שדרוג גרסאות
ניקוי cache
תיקוני באגים
אבטחה נגד ספאם
גיבוי האתר
הזנת ועדכון תוכן בסיסי
ניהול תוכן בכמות גדולה
ניהול חנות ומוצרים

Exclusive

בנק שעות לתחזוק אתרים מורכבים חבילה בהתאמה אישית

790 - 1250+ /חודש
עדכון תוספים
שדרוג גרסאות
ניקוי cache
תיקוני באגים
אבטחה נגד ספאם
גיבוי האתר
הזנת ועדכון תוכן בהתאמה אישית
ניהול תוכן בהתאמה אישית
ניהול חנות ומוצרים בהתאמה אישית

תחזוק אתרים

Scroll to Top