סיבה מספר 1 ל – למה צריך אתר

לכל עסק יש שירותים מסוימים שהוא מוכר, יש עסקים שמוכרים מוצרים כמו, ייעוצים, פגישות, הרצאות.. ויש עסקים שמוכרים מוצרים פיזיים! שניהם חייבים להיות באונליין ושניהם חייבים להציג את המוצרים שלהם בצורה מעוצבת, סקסית, נוחה למשתמש לקנייה, עיצוב שמבליט את המותג שלכם.. ועל הדרך לאסוך דאטה על ההתנהגות של הגולש בחנות אתר שלך!

.

למי שיודע או לא יודע, היום יש לאינסטגרם את ה"אינסטגרם שופינג".. ולפייסבוק יש את ה"פייסבוק שופס".. סבבה, זאת הזדמנות מעולה לפתוח עוד ערוצי תנועה לשירותים/ מוצרים של העסק שלך.. אבל וזה אבל גדול.. חשוב להבין גם את היתרונות ואת החסרונות שלהם..

.

החסרונות הן שפייסבוק ואינטגרם עוד לא נותנות לנו דאטה על הגולשים שקונים דרך החנויות אונליין שלהן.. ובגלל זה אנחנו לא יכולים לשפר תהליכים, לעשות לוקאלייק, או לעשות לעשות להם טרגוט ורימרקטינג.. ובגלל זה זה מבאס..

עוד חסרון.. שכבר דיברתי עליו בפוסט הקודם שלי,

מלא מלא הסחות דעת.. אנשים נכנסים לפייסבוק דבר ראשון כדי לצרוך תוכן בשעות המתות של היום, אבל כשהם חמים או פושרים למוצר או שירות מסוים  לאן הם הולכים.. נכון, לגוגל. ומה הם צריכים למצוא בגוגל? נכון, את האתר שלך ואת השירות שלך!

.

פייסבוק ואינסטגרם זה מצוין כמקורות תנועה משלימים ושעסק שלכם הופך למוצג מוכר אנשים גם ייכנסו כדי לצרוך בסושיאל מדיה ספציפית את התוכן שלכם, אבל כדי להגיע לרמה הזאת נדרש הרבה מאוד זמן ועבודה נכונה ומאוד ספציפית ביצירת התוכן!

.

כשאתם פותחים עוד מקור תנועה שזה אתר.. אתם פותחים ערוץ חדש לשיווק גם בגוגל ADWORDS, גוגל שופינג וכמובן SEO.

.

הגולש מגיע הרבה יותר חם לאתר, הוא מוכן לקרוא, הוא נכנס לתוך פלטפורמה שהיא כל כולה שלכם ובבעלותם, אתם מבינים את המשמעות של זה בכלל? 😊

דמיינו לעצמכם, אתם עכשיו נכנסים לאמזון או פייסבוק, כל הפלטפורמה היא בבעלות של מותג אחד והוא עושה איתכם כל מה שהוא רוצה.. הוא מראה להם התראות בנקודה אדומה כדי שזה יהיה הדבר הראשון שתלחצו עליו, הוא מראה לכם פרסומות מותאמות לתוכן שאתם מחפשים וצורכים ולכן אתם גם תתעניינו בהם, והוא מראה לכם תכנים שמותאמים לכם, לגיל שלכם, למין שלכם ולתחומי העניין שיצרתם בפייסבוק.. (כן וזאת רק ההתחלה)

.

אז, אין לכם שליטה מלאה בהתנהגות הגולש בפייסבוק כשהוא נכנס לדף העסקי שלכם.. שום שליטה!

.

דמיינו לעצמכם מה זה להיות בעלים של אתר אינטרנט שכולו בבעלותכם, שיש לכם דאטה על כל גולש שנכנס לשם – בעזרת חווית משתמש, עיצוב נכון, מילות מפתח, מבנה נכון של האתר ו SEO.. אתם שולטים ומודעים להתנהגות הגולש ממש כמו שפייסבוק עושה לנו!

.

השתכנעתם כבר שאתם רוצים לשפץ את האתר שלכם ולעלות אותו לרמה הבאה?

או שאין לכם בכלל אתר (סמיילי עם ראש מתפוצץ) ואתם רוצים לבנות אתר מקצועי לעסק?

דברו איתי אני זמין לבחון בנינו התאמה לבניית אתר במחיר הרבה יורת נמוך ממה שמציעים בשוק, יחד עם ליווי צמוד על שאלות והתאמות שונות לאתר!

מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לבעלי עסקים שרוצים להקים אתר. עכשיו זמין להורדה ללא עלות!!

הסרטונים האחרונים בערוץ היוטיוב​

נגן וידאו
נגן וידאו