מתי אתר הופך להיות סוכן המכירות והשיווק של העסק שלך?

ברגע שבנית אתר מוצלח, הגעת לבונה אתרים.

בנו לך אתר מעוצב גרפית לשפה המיתוגית של העסק, יצרו חווית משתמש נוחה לגולשים שנכנסים לאתר.. מה עכשיו?

בתור התחלה באפיון האתר, שתלוי במורכבות האתר מבחינתי אמור להיות אפיון מינמאלי של בין שעה לשעתיים של האתר – לאפיון עיצוב, מבנה, חוויה, עימודים, עמודים, קטגוריות, פיצ'רים וכו'..

.

יש כמה עצות לאיך להפוך את האתר שלך לאתר שעובד ומתפקד מעצמו!

  1. הוא חייב להיות עם חווית משתמש נוחה, ממשק נוח לשימוש ולא יותר מידי מורכב, הגולש שנכנס לאתר חייב להתמצא בו בקלות בנגישות המירבית!

.

  1. SEO– האתר חייב להיות מוכן לקידום אורגני בגוגל, גם מהבחינה העיצובית שלו, וגם בכל הבחינות שהאלגוריטם של גוגל בודק כמו, מילות מפתח, קישורים, מהירות האתר, מהירות טעינה של עמודים וכו'..

.

  1. להבין את הקהל שלך ולענות לו על כל השאלות שרצות לו בראש בזמן שהוא נמצא באתר, את זה אפשר לעשות דרך הבלוג האינסופי בעזרת דבר שנקרא קישורים פנימיים, הלקוח יעבור בין מאמרים שונים ולמאמרים אחרים בצורה רציפה וטבעית! ויקבל הרבה מאוד ערך.

.

  1. באתר אפשר לענות על השאלות של הלקוח בכל מיני דרכים – צ'אט בוט, עמוד שאלות תשובות, בלוג קטגוריות.. וכמובן להכניס את מילת השאלה וכל התשובות בתוך הטקסטים השיווקיים באתר שמספרים על המוצר! וככה בצורה טבעית אני עונים לו על כל השאלות!

.

  1. האתר מחובר לכל מקורות התנועה של העסק – ניוזלטר, רשתות חברתיות, וואטסאפ, טלפון, כתובת, מייל וכד'.. המטרה היא לתת ללקוח להבין שבהרשמה לניוזלטר, לקבוצת וואטסאפ או פייסבוק.. הוא יקבל ממכם המון ערך! ואתם מכניסים אותו לתוך גלגל סמכות (אני קורא לזה)..

.

  1. האתר חייב להביא לכם דאטה על הלקוחות שלכם שתעזור לכם לשפר את האתר, ולהבין את התנהגות הגולשים בתוכו, איך זה קורה? בעזרת Google analytics ו Google tag manager שמבוחנים כל פיפס באתר – זמני שהייה בכל עמוד, גלילה, קליקים, זמנים ושעות שבהם יש יותר תנועה באתר וכו' וכו'..

עכשיו נשאר לנו מה? רק להביא תנועה לאתר הזה!

רך קידום ממומן, דרך SEO, דרך פה לאוזן, דרך הרשתות החברתיות!

וכמו שאמרתי בעזרת העיצוב וחווית המשתמש לגרום ללקוח לשהות יותר זמן באתר, לקבל יותר ערך וזה בפניי עצמו יעזור לקידום האתר ב SEO..

אז חברים.. אם קיבלתם ערך הפוסט הזה שתפו אותי בבקשה שאני ידע..

איך אני יכול לדעת? בעזרת זה שתלחצו על כפתור הלייק 😉

מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לבעלי עסקים שרוצים להקים אתר. עכשיו זמין להורדה ללא עלות!!

הסרטונים האחרונים בערוץ היוטיוב​

נגן וידאו
נגן וידאו