מי אנחנו?

זאת שאלה טובה! לפעמים אני בעצמי לא יודע מי אני!

איזה כיף שאתה או א שואלים. אני מאמין מאוד בקשר בין בני אדם ופחות בקשר של אדם מול עסק או מול חברה. לכן אצלי בכל פרויקט שאני עובד עליו אני נפגש עם בעל העסק, אני זמין לוואצאפ, אני בקשר קבוע גם אם לפעמים נצטרך פגישת זום או שיחה לשאלות, אני שם בשבילך! לתחום הדיגיטל מרקטינג נחשפתי בגיל 15.5.. אותו דבר גם לגבי עולם ההתפתחות האישית.. וזאת הייתה חתיכת מתנה בלתי צפויה בשבילי
כבר אז הוא היה נראה לי ממש מעניין ומרתק.
זה התחיל מחשיפה לתחומים שונים באונליין – מסחר באמזון, שיווק שותפים אלו היו שני תחומים שלמדתי המון עליהם.. כל יום אחרי בית ספר הייתי יושב ללמוד שעות שלמות.. במשך יותר משנתיים.. בצורה עצמאית!

יצא לי להוציא את החסכונות שלי בתור נער מעל 10 אלף שקלים על קורסים באינטרנט ממשכורות של כמה חודשים שעבדתי בסופר-מרקט. מפה לשם עוברות להם שנתיים בערך.. מבית ספר נשרתי בגיל ..16.. כחצי שעה אחרי, הכרתי בחור צעיר כמוני עם רעיון עסקי להקים עסק עם שליחות מאחוריו..

עסק שאמור היה להוביל פרויקטים שונים של התפתחות אישית לנוער, מחזה יצירתי שהוא כתב וספר בשם "נולדת מושלם" שאני כתבתי.
עם ידע תאורתי מאוד בדברים בסיסיים וכלליים ניסיתי להוביל את תחום השיווק בעסק – קמפניים PPC, רשימת תפוצה, דפי נחיתה ומכירה וכו'… כ 150k הושקעו מהצד שלי ושל השותף שלי ביחד בצורות כאלה ואחרות. תשלומים, צ'קים, מינוסים, חסכונות מההורים, הלוואות מחברים – הכל כלול וכולל בסכום ההזוי הזה..

ואני אישית איבדתי 63,230 ₪ מרגע הקמת העסק ועד רגע סגירת החובות שלו. אחרי שנסגר העסק חזרתי אחרי שנה וחצי בתל אביב בחזרה לקריות, תוך כדי תקופה של דיכאון קשה כי וואלה זה שבר אותי! ריסק אותי לרצפה, נכנסתי לתקופה של דיכאון קיצוני של כמה חודשים הכי קשים בחיים שלי, לא האמנתי שאני ימשיך לחיות.. לא האמנתי שיש משמעות לחיים..

ברמה של מחשבות אובדניות.. לא מצליח להירדם בלילה, והייתי נשאר ער במשך יומיים שלמים שלמים לפעמים בגלל שלא הצלחתי להירדם מרוב מחשבות טורדניות.. זה היה רגע לפני שפניתי לפסיכולוג אבל למזלי החברים שלי היו הפסיכולוגים הטובים ביותר שלי.. ועוד בן אדם שהוא המנטור שלי, שחד משמעית מנע ממני לסיים את החיים שלי באותה תקופה!

המשכתי ללמוד את תחום הדיגיטל ובניית האתרים עוד יותר לעומק, החלטתי להתמחות בזה ברמה הכי גבוהה שאני יכול, השקעתי 14,000 ₪ על לימודים.
דבר אחד שלא סיפרתי על עצמי זה שאני סוג של יוצר אמן.. אני ממלא מחברות שלמות בכתיבה של כל מיני סיפורים, תובנות, פילוסופיות.. התחלתי לכתוב ספר פנטזיה שכנראה ייראה לאור עוד כמה שנים טובות..

בניית אתרים, חווית לקוח, UXUI, עיצוב.. בשבילי זאת אומנות ומיומנות! אני מאוד מאמין בחווית לקוח ברמה הכי גבוה שאפשר שזה בא לידי ביטוי גם בחיים שלי כשאני מקבל שירות בבית מלון, או בעסק מסוים, יש לי סטנדרט מאוד גבוה שנובע מפרפקציוניזם עוד מהילדות.

עבדתי עם עשרות לקוחות, אנחנו גודלים וצומחים ועושים הכל מאהבה ותשוקה, אני עושה את העבודה של מתוך מחוייבות לאמונה שלי שעיצוב וחווית לקוח זה מספר אחד למכירות, ללקוחות חוזרים, ללקוחות מרוצים וללקוחות ממליצים!

הקמתי את הסוכנות שלי creizlerweb.com.. ואם אתם שואלים.. "דויד.. מה זה השם המוזר הזה"?
אז חיכיתי לשאלה הזאת lazlo creizlerd היה דוקטור ופסיכולוג משנות ה 80 של המאה הקודמת.. בתקופה שלהאמין בפסיכולוגיה היה כמו להאמין בפיות.

ואני בתור בן אדם שחיי על פסיכולוגיה ופילוסופיה עשיתי 1 + 1 יצא לי 3 כי אין לי בגרות ובחרתי להקדיש את הסוכנות הכי חדשנית וטכנולוגית על שמו של האדם שהיה חוקר מקרים קשים במאה ה 20 ללא מצלמות/ מחשבים/ מקלדות/ טלפונים או אפילו טלוויזיה..

החיים הם בקושי יותר משבריר שנייה. כל כך מעט זמן כדי להכין את עצמך אל הנצח.