ללא עלות: הספר הדיגיטלי האולטימטיבי לבעלי עסקים ומותגים שנמצאים בתהליך הקמת ובניית אתר

מלא/י את המייל שלך כאן ותוך שלוש שניות תעברו לעמוד עם כפתור לפתיחת והורדת המדריך לטלפון או למחשב שלך!

מי כתב את המדריך הזה?

היי, אני דויד בבאייב מייסד סוכנות creizlerweb – the art of digital ומחבר הספר 'נולדת מושלם'.

אני מאמין מאוד בקשר בין בני אדם ופחות בקשר של אדם מול עסק או מול חברה. זאת הסיבה שאצלי בכל פרויקט שאנחנו עובדים עליו אני נפגש עם בעל העסק, אני זמין לוואצאפ, אני בקשר קבוע גם אם לפעמים נצטרך פגישת זום או שיחה לשאלות, אני שם בשבילך!

בתחום דיגיטל ובניית אתר 3 שנים. את העסק הראשון שלי הקמתי ביחד עם שותף לשעבר שכתב מחזה על החיים שלו, לפני כמה שנים אחרי שכתבתי את הספר שלי 'נולדת מושלם'. במטרה לשווק ולמכור את הספר והמחזה לבתי ספר, נוער וצעירים – במטרה לתת השראה והתפתחות אישית.

את הניסיון השיווק האמיתי שלי קיבלתי בתחילת דרכי בעסק שלי במשך שנה וחצי – PPC, בניית רשימות תפוצה, בניית דפי נחיתה ומכירה, כתיבה שיווקית ועוד.. אחרי שהעסק הראשון נכשל ונסגר והכניס אותי ואת השותף שלי לחובות קשים עברו כמעט שנתיים של לימודים סזיפיים על תחוםה דיגיטל, בניית ועיצוב אתרים UXUI ועוד..

מאז הקמתי את הסוכנות שלי creizlerweb לבניית ועיצוב אתרים ממירים לעסקים שרוצי לפרוץ את תקרת הזכוכית של העסק הפיזי, ולהיכנס לאונליין חזק ומהיר יותר מכל אחד אחד!

מאחורי הקלעים אנחנו עובדים עם צוות – קופירייטרים, מקדם SEO, כותב תוכן, מקדם PPC בפייסבוק ואנוכי בונה ומעצב אתרים, דפי נחיתה ומכירה ואתרי איקומרס!

במטרה לפנות פאנלים שיווקים חזקים וממרים לעסקים שנכסים לדיגיטל

 

David Babaev

סומכים עלינו

כמה מהלקוחות המרוצים שלי