איך אתר יגדיל לך את מספר הפניות בכל חודש ויביא את העסק למקומות חדשים?

שאלת השאלות, איך אתר באמת יכול להגדיל את העסק שלי? אז בוא נענה עליה.

כל בעל עסק שקורא את המאמר הזה נמצא או נמצאת במקום אחר כרגע מבחינה עסקית, שיווקית, תפעולית ומכירתית בעסק! השלב שבו אתם נמצאים משפיע באופן חד משמעי גם על הפוטנציאל של האתר להביא לכם את התוצאות הרצויות לכם. כחלק מתהליך גיוס וניהול פרויקט אצלינו, אנחנו עובדים יחד עם הלקוחות שלנו על אפיון מאוד עמוד לאתר, אפיון שלא נוגע רק לנקודות העיצוב והמבנה של האתר, אנחנו דואגים לעטוף ב 360 מעלות את כל נושא הדיגיטל של בעל העסק. למה?

כי ככה אנחנו מבינים את הפוטנציאל ההצלחה של האתר, בעזרת רצף שאלות מאוד מדוייקות שעוד רגע אני יגלה לכם מהם השאלות, אנחנו יכולים יכולים להבין גם מה פוטנציאל ההכנסה וכיסוי ההשקעה על האתר מרגע שאנחנו מעלים אותו לאוויר, אנחנו יכולים להבין את יחסי ההמרה שלו, כמה לקוחות פוטנציאליים הולכים לגלוש באתר שלך מרגע שאנחנו מעלים אותו לאוויר.. ובכך אנחנו גם יכולים להבין תוך כמה זמן ותוך כמה עסקאות שיגיעו דרך האתר אנחנו מכסים את ההשקעה עליו שכנראה תנוע בין 3,500 – 10,000 ומעלה.

שהמחיר כמובן מאוד מאוד תלוי בסוג האתר, במספר הפיצ'רים וכו'.. שקיימים באתר.. תנו לי לגלות לכם דבר אחד שאתם כנראה כבר יודעים על עסקים. בשביל שהעסק יהיה עסק מצליח ורווחי אנחנו דברים כמה דברים עיקריים שהם מנוע הצמיחה שלו – מוצר >> שיווק >> מכירות >> תפעול >> שירות לקוחות.

מאוד פשוט! אנחנו לא יועצים עסקיים אז לא ניכנס עכשיו לנוסחאות מורכבות בנושא עסקים, אבל אנחנו רוצים לדבר על שני נושאים שאנחנו מאוד רוצים לגעת בהם ולחסוך אותם ממך, זה נושא השיווק והמכירות, ללא שיווק – אין עסק. שיווק ומכירות אלו שני הדברים שלא נרצה להפסיק לעשות לעולם.
אנחנו תמיד נצטרך להשקיע בהם בכל חודש מחדש, בין אם בקמפיינים, פרסום, פלאיירים, פרסומות וכו'.. גם החברות הכי גדולות ומוכרות בעולם לעולם לא יפסיקו עם השיווק כי הם חייבים להישאר חזק בתודעה של האנשים.
ולכן ברגע שאתה משקיע באתר לעסק/ בדף נחיתה/ בבניית פאנל שיווקי מסוים, ההשקעה שלך תחזיר את עצמה פי כמה וכמה, וזאת המטרה שלנו בתור הסוכנות שמייצרת את הפרויקט של האתר.

 

אם נסתכל לרגע על כמה נתונים סטטיסטיים מעולם בנושא אתרים אנחנו יכולים לגלות כמה דברים מעניינים..
בתור בעל עסק אני יכול להגיד לך בצורה אובייקטיבית שכל סכום שאנחנו משקיעים בעסק חייב להחזיר לו ערך שיכול להתבטא בכל מיני צורות – כסף, תדמית, מכירות, פינוי זמן וכו'..
בכל שנייה בגוגל יש… (תתכונן לשמוע את זה..) 40,000 חיפושים בכל שנייה. מה שמצטבר לכ-3.5 מיליארד חיפושים ביום. ולמעלה מ-1.25 טריליון חיפושים בשנה.

 

מאות אלפי אנשים רק בישראל מחפשים שירות או מוצר מסוים בכל חודש בגוגל.. האם אתה נמצא שם? לא מגיע לך לקבל חתיכה מהעוגה הענקית הזאת כדי להצמיח את העסק שלך?
בדיקה קטנה שעשינו דרך אחד מהכלי הפרסום של גוגל, כדי להבהיר לך את הפוטנציאל..
למילת המפתח חולצה היו כ 100 אלף חיפושים בחודש הקודם, למילה "קורס" ממוצע של 10 אלף חיפושים בחודש, למילה "שירות" ממוצע של 10 אלף חיפושים בחודש.. אז כמו שאמרתי מתוך 10 אלף מחפשים פוטנציאליים.. עם עבודת שיווק ועיצוב נכונים לאתר שלך, האם זאת לא הזדמנות להביא 5 או 50 מכירות/ פניות.. חדשות לעסק בכל חודש?..

 

נתון מעניין מעיד על זה שכ – 60% ממשתמשי הסלולר יוצרים קשר עם עסקים מגוגל.
המקום הראשון אליו אנשים הולכים כשהם מחפשים פתרון, שירות או מוצר מסוים הוא גוגל! לא פייסבוק, לא אינסטגרם ולא טיקטוק. אם אתה לא מותג ענק כמו LUIS VITTON, אדידס או נייקי.. סביר להניח שהלקוחות הפוטנציאליים שלך לא יחפשו אותך ברשתות החברתיות מהמון סיבות.

88% מהצרכנים שמחפשים סוג עסק במכשיר נייד מתקשרים או הולכים לעסק הזה תוך 24 שעות.

במגזין forbes כתבו כל כמה נושאים מאוד חשובים בנושא אתרים, ואיך האתר תורם בצורות מאוד ספציות לעסק.

  • אמינות
  • בניית מותג
  • לידים
  • חיסכון של זמן + שירות לקוחות

אלו חלק מהדברים שאתר מקצועי, איכותי, בנוי שיווקית נכון, עם חווית משתמש וממשק (UX/UI) טובים וקידום אפקטיבי ב SEO – יכולים ליצור לעסק שלך!

ועכשיו איך אנחנו עושים את זה בפועל?
אז בתור התחלה בתחילת המאמר אמרתי לך שאני הולך לגלות לך כמה מהשאלות שיעזור לך להבין באופן חד משמעי האם נכון לך כרגע להקים אתר אינטרנט לעסק והאם אתה הולך להחזיר את ההשקעה עליו בהתחשב בסל המוצרים/ השיווק ומיתוג שאתם יצרתם ויוצרים לעצמכם בשוק.

אחרי זה אני יגלה לך בפועל איזה פעולות וכלים אנחנו חייבים להטמיע ולפעיל באופן קריטי בתוך האתר שלך שיבדלו אותו מעשרות המתחרים שלך בגוגל, שיביאו אותך למקומות הראשונים בחיפוש, שיביאו לך כמות לידים/ מכירות מספקת בכל חודש מרגע שהאתר עלה לאוויר!

שאלון (על קצה המזלג) לאפיון פוטנציאל של אתר ממיר ומצליח.

  • איך אתם משווקים היום את העסק? – ממומן, אורגני, פה לאוזן. האם הסושיאל מדיה שלכם פעיל, מביא לקוחות באופן קבוע והאם אתם משקיעים בו? למה אתה חושב שאתה צריך אתר אינטרנט – מה המטרה?
  • איזה מוצרים/ שירותים אתם מספקים? יש סל מוצרים ברור ויש עם מה לעבוד?
  • מה עלות המוצר/ שירות שלך?
  • איך אתם מוכרים את המוצרים? מי עושה את שיחות המכירה אצליכם? לאיזה כמות לידים אתם בנויים בחודש? אם יגיעו יותר לידים ממה שאת יכולים לעמוד בהם מה תעשו? האם אתם מתכננים לבצע פעולות גדילה וצמיחה בעסק? כמה מוצרים אתם מוכרים בחודש במומוצע? מה עלות מוצר? מה הרווח על המוצר?

אם הצלחתם לענות על כל השאלות האלה בהצלחה ובצורה מדוייקת ובצורה חיובית, זה אומר שהעסק בעל פוטנציאל צמיחה, יש סיבה ברורה להקמת אתר ואנחנו הולכים להחזיר את ההשקעה על האתר פי 2 לפחות מהעלות שלו – במינימום!

 

איך אנחנו מגדילים את מספר המכירות בעסק בזכות אתר ומחזירים את ההשקעה על האתר פי 2 לפחות בחודש?

הפורמולה:

אתן דוגמא, אם אתה בעל עסק פיזי של תכשיטים אתה מייצר אותם באיזור העבודה שלך ויכול להיות שאתה לא עובד בחנות פיזית עדיין, אתה עובד רק על שליחויות, יכול להיות שאתה כן עובד עם חנות פיזית ועד היום השיווק היה דרך המדיה החברתית, פלאיירים, חוברות עם רשימת המוצרים שלך ופה לאוזן!
אתם רוצים להשתדרג ולצאת לאונליין, אתם רוצים לגדול, אתם יודעים שהמוצר שלכם מגה איכותי ומגיע למותג שלכם לדאוג ולהיות אפילו יורת מפורסמים בשוק. במקום להדפיס חוברות וספרי מוצרים, להדפיס פלאיירים בכל חודש – מה שכנאה עולה לכם כמה אלפי שקלים במינימום אתם מעביר הכל לאונליין – יותר נוח ללקוח, אופציה לרכוש בלחיצת כפתור מכל מקום שהוא רוצה ועוד ועוד..

בואו ניתן דוגמא ספציפית:

אתם מוכרים טבעת נישואין, אחד המוצרים הכי נמכרים בשוק התכשיטים.
עלות של טבעת נישואין הכי נמכרת אליכם היא בממוצע 4,500 ₪. (לצורך העניין). אתם מוכרים בממוצע 10 טבעות כאלה בחודש כיום.
יש לכם עלות ייצור/ קנייה + מע"מ. נגיד שהורדנו אותם ואתם ברווח נקי של 30% על הטבעת, זה אומר שמתוך 4,500 ₪ יש לכם רווח של 1,350 ₪. הרווח על 10 טבעות = 13,500 ₪ בחודש.
עכשיו, אנחנו בנינו אתר איקומרס מעוצב ברמה הכי גבוה שיש, מבדלים את המותג, מציבים אותו במקומות הראשונים לחיפוש טבעת בגוגל – בדיקה קטנה שעכשיו עשינו במערכת הפרסום של גוגל גילתה לנו שיש – ממוצע (תתכונן למספר) – ממוצע של כ 100,000 חיפושים בחודש בכל חודש לטבעת נישואין בגוגל.

באמצעות עבודה נכונה וקידום נכון שאמור להיות חובה כחלק מהקמת האתר – אנחנו מביאים דרך האתר 10 רכישות נוספות בחודש לטבעת הנישואין המפורסמת שלכם. אתם ברווח נוסף של 13,500 ₪ וכיסיתם בחודש אחד את עלות האתר.
את איקומרס בממוצע יעלה החל מ 7,000 ₪ במינימום. קידום נכון וכתיבה שיווקית נכונה לאתר יכולה לעלות את העלות סך הכל (בשביל הדוגמא) ל 13,500 ₪ – את ההשקעה הזאת החזרת רק בזכות מוצר אחד שחשפתם לעוד עשרות עיניים שעד היום לא הצלחתם להגיע אליהם!
"אוקיי, אז הבנתי! הפוטנציאל עצום! אבל האם כל אתר יכול להגיע לתוצאות כאלה?"

 

אז עכשיו החלק הכי חשוב שדיברנו עליו בהתחלה, מה אנחנו צריכים לעשות כדי שהאתר בתכל'ס יגיע למקומות הראשונים בגוגל כשאנשים מחפשים את השירות שלך, כדי שהגולשים יישארו דווקא באתר שלך, וישאירו ליד דווקא באתר שלך!
פה נכנס הנושא של "איך לבחור סוכנות דיגיטל לבניית אתר?". בתור התחלה הדבר שאתם צריכים לדאוג לבדוק זה מה אתם מקבלים. אם מציעים לכם אתר מעוצב ומקצועי ומבטיחים לכם שהוא יביא לכם לידים חדשים..
תבדקו, למה שיגיעו לידים חדשים רק מעצבם העובדה שקיבלתם אתר? – האם עושים לו קידום? האם עושים לו אופטמיזציה לתוכן, למבנים ולעיצובים, האם בודקים סטטיסטיקות וניתוח גולשים? האם מייצרים לו כתיבה שיווקית נכונה ואפקטיבית שמציבה אתכם יותר בולטים מהמתחרים שלכם?

 

אם רק מבטיחים לכם אתר מקצועי ויותר לידים.. בלי לגבות את זה.. תברחו!
תחרות על תשומת הלב שהלקוח מתמודד איתו היא אסטרונומית!
בשנת 2020 למשתמשי אינטרנט יש את הבחירה לבקר בכל אחד מ-1.2 מיליארד אתרי האינטרנט ברשת העולמית.
אם רק בונים לך אתר וזורקים אותו לאינטרנט בלי עבודה קבועה, חדה ומדוייקת שצריכה להיעשות מאחורי הקלעים אף אחד לעולם לא יימצא את האתר שלך.. ולכן הצורה שבה אנחנו עובדים ב creizlerweb היא שונה!

 

הכלים והפעולות שאנחנו מבצעים בכל פרויקט גדול ומשמעותי

  • אפיון של בין שעה לשעתיים. עוברים על עשרות שאלות שמדייקות את תהליך בניית האתר מ א' ועד ת' מכל היבט אפשרי – מבני, עיצובי וכו'..
  • סקיצה מדוייקת ובניית מפת אתר – אנחנו מייצרים לך סקיצה ב ADOBE XD תוכנת עיצוב מספר 1 בעולם כיום – אתה מקבל הבנה בדיוק איך כל העמודים של האתר שלך הולכים להיראות 1 ל 1. ולכן אתה יכול לעשות שינויים עוד לפני שניגשנו לבנות אותו.

הכלים שאנחנו מנגישים:

 

חיבור google analytics לאתר

שמספקת לך את המידע הבא על הגולשים שלך: שעות גלישה, מכשיר, גיל, כמות משתמשים ביום/ בחודש, זמן שהייה ממוצע באתר, זמן שהייה בעמוד ספציפי, אחוזי נטישה (יציאה מהאתר), יחסי הרכישה באתר. ועוד.. ועוד..

 

חיבור clarity

איפה משתמשים לוחצים, זמני מעבר בין עמודים באתר, איזורים פופולאריים באתר שהגולשים נמצאים בהם, באיזה איזור באתר הם נוטשים את האתר?

 

קידום SEO

בניית אסטרטיה מדוייקת, רחבה ומקצועית מאוד לעסק שלך עם מחקר מילות מפתח, שיפור מהירות טעינה, הטמעת מילות מפתח, מחקר מתחרים בגוגל, בדיקות טכניות שמדמות את הבוטים של גוגל, יצירת תכנים איכותיים ועוד..

 

הגברת מהירות האתר

לפי סטטיסטיקות "כ 40% מהגולשים באינטרנט יצאו מאתר אם ייקח לו להיטען יותר מ 3 שניות עד לתמונה ראשונית".. ולכן אנחנו עושים מגוון פעולות שמגבירות את מהירות האתר וזמני הטעינה שלו. עד שאנחנו מגיעים לסטנדרטים שגוגל צריכה כדי לקדם את האתר שלנו.

 

ניתוחים סטטיסטיים ואופטימיזציה

כל הניתוחים שאנחנו מבצעים בעזרת הכלים שדיברנו עליהם google analytics ו clarity.. בעזרתם אנחנו מקבלים מאות נתונים על גולשי האתר, על ההתנהלות שלהם בתוך האתר ברמה החודשית. בעזרת זה אנחנו עושים אופטימיזציה למבנים, עיצובים, תיקון באגים, הוספת לינקים וכפתורים להקלה על חווית הגולש, שיפור טקסטים ועוד.. בתוך האתר כדי להתאים אותם לסטטיטיקות שקיבלנו. ובכך להגדיל באופן משמעותי יחסי המרה באתר, הנעה לפעולה וזמני שהייה באתר.

 

קופירייטינג

קופי משמע גם כתיבה שיווקית, יכולה לבדל ולהבליט אותך מעשרות המתחרים שלך, כמו שאמרנו הלקוחות הפוטנציאלים שלך חשופים כל יום למאות ואפילו אלפי מסרים, פרסומות, תכנים שיווקיים ואתרים והם צריכים לבחור בין כל השפע הזה את המותג שנראה להם הכי מקצועי, הכי מבודל ושהכי תפס להם את העין. אנחנו רוצים שברגע האמת, הם יעדיפו "להיתפס" בחכה שלנו ולא של המתחרים שלנו?

 

שיפור חווית UXUI באתר

עיצוב האתר, נוחות המשתמש באתר, חווית הממשק " 88% מהצרכנים המקוונים נוטים פחות לחזור לאתר לאחר חוויה גרועה" ו " 75% מהצרכנים מודים שהם עושים שיפוט על אמינות החברה על סמך עיצוב האתר של החברה". לכן אנחנו עושים שיפורים לאחר חודשיים בערך בהתאם לסטטיסטיקות שקיבלנו.

 

והכי חשוב לוודא, שאת כל שהדברים הקריטיים האלה אתם עושים במקום אחד, למען הסדר שלכם ולמען המחיר הטוב ביותר, לרוץ בין ספקים שונים, לשלם לכל אחד מהם, לוודא שכל אחד מהם באמת אמין, יישאב ממך הרבה זמן וטרחה מיותרים, לנו כבעלי עסקים אין את הזמן הזה אנחנו רוצים לגדול, לצמוח ולבנות מותג.. ולא לשמור 10 טלפונים של ספקי דיגיטל רק בשביל לדאוג שהאתר שלך יצליח כמו שהבטיחו לך, לוודא שכולם עובדים בסנכון אחד עם, ללא סנכון אין שום משמעות לדבר הזה.

ולכן אנחנו עושים את כל זה במקום אחד, אנחנו מהנדסים לך את האתר תחת קורת גג אחת של אנשים מקצועיים, כל אחד בתחומו ויוצרים לך סדר טוטאלי, יש שאלה? אתה פונה למקום אחד בלבד ואנחנו נדאג לענות לך תוך זמן קצר לכל שאלה כזאת או אחרת שעולה במהלך הפרויקט.

 

ולסיכום חברים יקרים, דיברנו על הפוטנציאל הענק שנמצא בהישג יד עבור המותג שלך, דיברנו על פוטנציאל הלידים והמכירות הצפוי, דיברנו על המשמעות של אתר ולמה העסק שלך חייב אתר בשביל אמינות ואיכות המותג שלך ודיברנו על הכלים שבלעדיהם האתר לא שווה כלום, הכלים שבעזרתם האתר יניב לך לידים, מכירות ופניות בכל חודש מלקוחות פוטנציאליים שעד היום לא נחשפו אליך או שהיה להם מאוד קשה להסתכל על המוצרים שלך בצורה נוחה ומעוצבת..

 

בואו לבנות אימפרייה בדיגיטל ביחד איתנו, השאיר לנו פרטים מכאן,

ונתקשר לעשות ביחד אפיון פוטנציאל לאתר עבור העסק שלך – שיחת אפיון ללא עלות!

מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לבעלי עסקים שרוצים להקים אתר. עכשיו זמין להורדה ללא עלות!!

הסרטונים האחרונים בערוץ היוטיוב​

נגן וידאו
נגן וידאו